Arte Ilustuudio
 
RIPSMEPIKENDUSED


 

Ripsmepikendused on ainulaadne võimalus saada pikad, kooldus ja tihedad ripsmed, mida ei pea värvima, mistõttu muutub su elu palju mugavamaks, jääb ära igapäevane ripsmete värvimine ja meigi eemaldamine ripsmetelt. Juba hommikul tõustes särab su nägu ja sa hoiad aega kokku, kuna ei pea ripsmeid värvima hakkama. Ainus mida sa pead tegema on lasta 3-4 nädala tagant neid hooldada. Paigaldus ja hooldus on nii mugav protseduur,et pole ime kui sa kosutavasse unne vajud.
Ripsmepikendused sobivad ka allergilistele silmadele, mis muidu eriti ripsmetuśśe ei kannata. Ripsmepikendustega võid sa käia ujumas, saunas, solaariumis jm.

Ripsmepikenduste paigaldus:
Ripsmepikendused on erineva kuju, tiheduse ja pikkusega. Pikendused liimitakse ükshaaval loomulike ripsmete külge, mistõttu jääb tulemus väga loomulik. Enne paigaldust on soovitav mõni päev enne oma ripsmed keemiliselt mustaks värvida, et tulemus jääks kõige loomulikum. Paigalduseks tuleks aega varuda u 2tundi. Kokku paigaldatakse nii palju pikendusi, kui endal ripsmeid on, u 100 tk ühele silmale. Ripsmepikendused püsivad nii kaua kui loomuliku karva elutsükkel läbi saab ja kukub ära koos ripsmepikendusega. Paigalduse päeval tuleks vältida ripsmete märjaks saamist.

Ripsmepikenduste hooldus:
Hoolduses eemaldatakse pooleldi lahti olevad pikendused ja asendatakse uutega. Karvadele, mis on vahepeal juurde kasvanud, liimitakse samuti uued pikendused. Hoolduses võib valida ka mingi muu pikkuse, kui seni on olnud. Hooldus kestab u2 tundi. Hoolduses tuleks käia 3-4 nädala tagant
.